SEO

‘Search Engine Optimization’ kelimelerinin baş harflerinden elde edilen SEO, internet dünyasının altın ve hatta pırlanta anahtarıdır. Bu anahtar o kadar değerlidir ki internet dünyasında doğru kullanım ile ulaşamayacağı nokta ve açamayacağı kapı yoktur. Türkçe diline çevrilmiş hali ile ‘Arama Motoru Optimizasyonu’ olarak bilinir. İnternet dünyasında yer edinmek isteyen her birey ve her kurum bu arama motoru organizasyonu kriterlerine uymak zorundadır. Aksi halde internet üzerindeki yer ve konum sadece kullanıcı tarafından bilinecek ve böylece hedefe ulaşılmamış olacaktır. Bizler SEO kavramının hassaslığını, her basamağının kendi içerisinde ayrıldığı kolları bilmekte ve yöntemine uygun olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Neden SEO Hizmet Desteği Almalıyım?

SEO konusu gerçekten uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir konudur. Alt branşlarından sadece bir veya ikisinin tesadüf sonucu, belki de iki veya üç adedinin çevreden öğrenilen bilgiler ile uygulanması ile birlikte ufak başarılar kazanılabilir. Ancak bizler 10 yıllık tecrübelerimiz ve teknolojiyi yakından gerçekleştirmiş olduğumuz takibatımız ile tüm başarılarımızı şansa değil bilgi ve uzun yıllar çalışmalarımıza borçluyuz. Hangi hamleden sonra hangi sonuçların elde edileceği kesindir ve önceden bilinir. Deneme yanılma ile zaman kaybetmez, işimizi kendi işlem basamakları dahilinde ve olması gerektiği şekilde gerçekleştiririz. Sonucunda %100 müşteri memnuniyetini 10 yıllık tecrübelerimiz, dinamik alt yapımız ve güçlü ekibimiz ile kazanırız. Tesadüflere değil gerçek başarılara dayanarak izlemiş olduğumuz bu yolda, sizlere de SEO hizmet desteğimizi sunarak sitenizi en üst noktalara taşımaktan, sizlere kazandırarak kazanç sağlamaktan memnuniyet duyarız.

SEO Hizmetlerimizde Neler Var?

Kurumsal sitelerde ve bireysel blog sitelerinde SEO kavramı tamamen farklı şekillerde ele alınmalıdır. SEO hizmetlerimizin temel hedefi, en çok kullanılan arama motoru olan Google içerisinde sizlerin sitelerinizin organik olarak üst sıralara taşınması için teknik, site içi ve site dışı SEO kollarının tamamının senkron bir şekilde sürdürülebilmesidir. SEO’nun detaylı olarak tarifinin yapılabilmesi oldukça zordur. Ancak SEO hizmetlerimiz arasında sitenizin yazı karakterinden logo detaylarına, anahtar kelime planlayıcısından CSS kod dizaynına ve daha bir çok kriterlere dikkat ederek, gerekli önemi göstererek neticesinde internet dünyasında sizleri en iyi seviyeye taşımak adına ne varsa paketimiz içerisinde var olduğuna emin olabilir ve gönül rahatlığıyla hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

SEO Neden Bu Kadar Önemli?

Günümüzde web sitesi konusunda birazcık bile ilgili olan bir insan hemen SEO kelimesini duyar. ‘SEO neden bu kadar önemli?’ ve ‘Neden web sitesi denildiğinde olmaz ise olmazlar arasında yer alır?’ sorularını siz de kendinize belki çok defa sormuşsunuzdur. Bu konuyu sizlere çok güzel bir örnek ile açıklamak istiyoruz. Eski zamanın bilgi sunan kütüphaneleri, şimdiki zamanda internet olarak karşımıza çıkmaktadır. Madem herkes bu dünya içerisinde aradıklarını buluyor biz de burada olmak istiyoruz ki insanlar bizlerin ürünlerimize, hizmetlerimize veya paylaşımlarımıza ulaşabilsin. Peki bu alemde bizim paylaşımlarımızı ziyaretçiler ulaştıracak kim? Kütüphane örneğindeki kütüphane görevlisi. Yani internet üzerindeki karşılığı ile arama motorları. Bizler kendimizi en çok kullanılan arama motoru olan Google’a ne kadar iyi kendimizi anlatabilirsek o da o kadar çabuk ve fazla sayıda kullanıcıya bizlere yöneltebilecektir. Tabi Google’a kendimizi anlatabilmek için onun hangi dilden konuştuğunu, neleri önemsediğini, neleri değersiz bulduğunu çok iyi tespit etmek gerekir. Bizler hepsini tek bir kalemde sizlere SEO hizmeti altında sunmaktayız.

SEO İçerisinde Başarı Nasıl Sağlanır?

SEO konusu tamamen arama motorları ile ilgili bir konudur. En çok kullanılan arama motoru olan Google çalışma prensibi, alt yapısı, geçmişten günümüze çizdiği değişimler, güncel kullanılan algoritmalar bilinmez ise SEO konusunda başarı asla sağlanamaz. Bizler Google algoritmalarını, kullanmış olduğu işlem akış şemasını sizler için yakından takip ediyor ve onun istemiş olduğu kriterleri sitenizde kullanıyoruz. Böylece sizin sitelerinizin aramalarda üst sıralarda olması sizin başarınız olurken, bizlere de bu başarıdan övünç duymak düşüyor. SEO hizmetlerimizi sunduğumuz firmamızda sadece bu alanda 4 farklı arkadaşımız sizler için çalışmalarınızı sürdürmektedir. Her birinin ayrılmış olduğu alanların en iyi şekilde gerçekleşmesi sonucu sizlere aradığınız hizmeti bir bütün olarak sunabilmekteyiz. Sonuç olarak SEO içerisinde başarıyı; düzenlemiş olduğumuz tam 1288 maddelik işlem basamaklarının doğru bir şekilde ve doğru zamanlama ile gerçekleştirilmesi olarak tanımlayabiliriz.

TOP