KURUMSAL WEB TASARIM

Kurumsal web tasarım içerisinde kullanılan yöntemlerin kimileri bireysel web tasarımdakiler ile benzerlik gösterse de aslında bu yöntemlerin içerisindekiler tamamen farklıdır. Apayrı strateji doğrultusunda ve bazı ek özellikler geliştirilerek yapılandırılan kurumsal web tasarım çalışmaları sonucunda markaların sahip olduğu potansiyeller internet aracılığı ile hizmet arayan müşteri gurubuna sunulur.

Html web tasarım olarak amacımız; kurumsal web tasarım çalışmalarımızda lebi derya olan internet içerisinde, insanların neden sizi tercih etmesi gerektiğinin cevabının bulması ile oluşturulmuş gerçek bir topluluk meydana getirmektir.

Kurumsal Web Tasarımda Neden HTML Web Tasarım?

Uzman ve profesyonel kadromuzun tam donanımlı, tecrübe dolu çalışmaları ve olası tüm durumların analizi ile elde edilen kurumsal siteleriniz birçok önemli alt yapıyı da sağlamış olurlar. Bunlardan en önemlileri ise şu şekilde özetlenebilir;

  1. Yönetilebilir web siteleri,
  2. Tam SEO uyumlu çalışma ve sonucunda hedef kitlesini kazanabilme,
  3. Kurumsal kimlik oluşumu ve özgünlük,
  4. Raporlama ve analiz ile site takibin kolayca mümkün oluşudur.

 

Şimdi kurumsal web tasarım işlem basamaklarımızda özetlediğimiz basamakları detaylı olarak açıklayalım ve konuya netlik kazandıralım.

1.      Yönetilebilir Web Siteleri

Html web tasarım bünyesinde hazırlatmış olduğunuz kurumsal web siteleri, tarafınızca ve hiç kimseye bağımlı kalınmadan güncellenebilmektedir. Tarafımızdan sağlanan kurumsal web site tasarımları, tüm ilgili aşamalar tamamlandıktan sonra müşterilerimize yönetim paneli ile birlikte sunulur. Böylece sitenize resim veya diğer ortam içeriklerinin eklenmesi, çıkartılması, haber veya diğer yayın girişlerinin oluşturulup kategorilerin kolayca düzenlenebilmesi, e-ticaret üzerine faaliyette bulunan işletmelerin ürün ekleme ve çıkartma gibi işlemlerin kolayca kendileri tarafından yapabiliyor olmaları sonucunda web sitelerin güncel kalması çok daha kolay aynı zamanda da ekonomik bir şekilde mümkün olmaktadır. İster kendiniz isterseniz güvendiğiniz bir personeliniz kolaylıkta tüm bu işlemleri hızlı bir şekilde sağlayarak kurumsal web sitenizin güncelliğini sağlayabilmektedir.

2.      SEO Çalışmaları

Her ne kadar SEO kelimesi sadece bir alt başlık altında anlatılamayacak kadar derin bir konu olsa da önemini şu şekilde vurgulayabiliriz. SEO harici tüm çalışmaları en profesyonel olarak kurumsal web sitenize uygulayın. Ancak içerisinde gerçek SEO kriterleri işlenmemiş ve sitenize dahil edilmemiş olsun. Böyle bir web sayfası her bakımdan dört dörtlük olabilir. Ama SEO haricinde eksiksiz olarak hazırlanmış olan böyle bir sitenin tek takipçisi sizin olmanız kaçınılmaz bir sondur. Hiçbir kullanıcı sizi internet üzerinden bulamaz. Bulamadığı için de neden tercih edebileceğini ya da tercih etmeli mi gibi soruları kendine soramaz.

Bin bir umut ve hayaller ile elde ettiğiniz web sitenizi kimselerden gizlemeyin. Açın kapıları, görenler size ulaşsın. Önemseyip benimsediğin iş yerinin işlek bir cadde üzerinde olmasını kim olmasını kim istemez ki? İşte bu sebeple biz Html Web tasarım olarak, kurumsal web sitelerimizi kimsenin bulamayacağı çıkmaz bir sokakta durmasına mahkum etmiyor tüm SEO kurallarını en ince ayrıntısına kadar hazırladığımız sitelere dahil ediyoruz.

3.      Kurumsal Kimlik Oluşturma

Kurumsal web sitelerinin varlığından söz edebilmek için kurumsal kimlik çalışmalarının profesyonelce hazırlanmış olması ve bu hazırlanan verilerin en uygun yerlerde kullanılması gerekmektedir. Aksi halde tüm kurumsal web site çalışmaları site içeriğine eklenmiş olsa bile ortada görülen veya anlaşılan bir sitenin olmayışı tüm çalışmaların sonuçsuz kalmasına yetecektir. Bu sebeple Html web tasarım ekibi olarak; Müşterilerimizin Kurumsal Kimlik Çalışması olmaması durumunda , müşterimizin kendi iç yapısına ve faaliyet alanına bağlın olarak kurumsal kimlik çalışmalarımızı hazırlıyor, ardından ise müşteri ve çözüm ortaklarımızın en iyi şekilde hazırlanmış olan kurumsal kimliklerini ön plana çıkaracak şekilde işlem basamaklarımızı sürdürmekteyiz.

Logonuzun dizaynı, içeriğinde tercih edilen renkler ve kullandığınız yazı stiliniz bile firmanıza ve kurumunuza ait ve özel olmalıdır. Kurumsal web site çalışmalarındaki kurumsal kimlik çalışmaları elbette ki logo seçimi ile sınırlı değildir. Web site içeriğinizde kullanacağınız banner tasarımları, fotoğraf ve obje seçimleri gibi listeye dahil edilmesi gereken çok sayıda önemli kriter vardır. Tüm bu çalışmaların tamamında ve verdiğiniz reklamlarda kullanılacak öğelerde en profesyonel resim çalışmalarını vektörel olarak gerçekleştirir ve siz değerli müşterilerimizin kazançlarına kazanç katmayı hedefleriz.

4.      Raporlama, Analiz ve Düzenli Takip

Kurumsal web tasarım işlerinin sorumluluğunu yüklenmiş olduğumuz tüm müşterilerimizin site ziyaretçi sayılarını, hangi ülkeden ve şehirlerden katılım sağlandığını, sitelerine bağlantı veren diğer web sitelerin takibini, adwords, sosyal medya ya da tercih edilen diğer reklam kampanyalarının nasıl ilerleyip nasıl sonuçlandığını ve bunlara benzer birçok konu üzerine yoğunlaşarak ilgili araştırmaların sonuçlarını istatiksel olarak raporlarız. Tüm bu rapor analizlerini de değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızla aylık olarak paylaşarak planlı ve programlı bir iş akışını yürütmeyi hedeflemekteyiz.

Web Tasarım Paketlerimiz

500 TL' den Başlayan Fiyatlarla

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

TOP